Київ, вул Іоанна Павла II (бывшая ул. Патриса Лумумбы), 4/6-А, офіс 907б (наш шоурум зачинено, тільки відправка вантажоперевізниками)
0
Кошик
0.00

Партнёрство с поставщиками товаров и услуг

Постачальникам галантереї та аксесуарів

Ми запрошуємо до співпраці постачальників товарів групи «Галантерея» - ми зацікавлені в розширенні асортименту нашого магазину, тому готові розглянути пропозиції щодо надання Вашого товару на реалізацію.

В свою чергу, ми готові взяти на себе роль субдистриб'юторів Ваших товарів , надаючи покупцям високоякісний контент , який ми створюємо самостійно - фотографії, детальні описи з технічними та візуальними параметрами, актуальні залишки товару і персонального менеджера для роботи з клієнтами.

Давайте продавати вигідно разом

Контакти

Пишіть нам і телефонуйте: admin@trade-city.ua . + 38 (093) 787 23 02 Алла Олександрівна

Постачальникам інших товарів і послуг

Наші товари - сумки , одяг і аксесуари - необхідні будь-якій людині щодня , тому що будь-яка жінка і будь-який чоловік не вийде з дому без сумки, гаманця, парасольки (в дощову погоду).

Виходячи з цього, ми розглядає варіанти співпраці з компаніями-постачальниками друкованої, пакувальної продукції, рекламних послуг і інших товарів і послуг, супутніх повсякденній діяльності компанії, за допомогою бартеру .

Контакти

Пишіть - будемо Вам раді: admin@trade-city.ua .

Патриса Лумумбы, 4/6, оф. 901 01042 Киев